אנו בחברת עמר השקיה, גינון ותאורה רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט וסניפי החברה לכלל האוכלוסייה ולבעלי מוגבלויות בפרט. 

אנו פועלים ללא הרף על מנת לספק לכלל לקוחות החברה שירות מקצועי, מכבד, נגיש ושוויוני ומשקיעים את מרב המאמצים והמשאבים בביצוע התאמות הנגישות הנדרשות באתר האינטרנט ובסניפי החברה.

נגישות אתר האינטרנט

אתר נגיש מאפשר לאנשים בעלי מוגבלויות לגלוש באותה רמה של יעילות והנאה ככל הגולשים.

באתר אינטרנט זה בוצעו מספר התאמות על מנת להקל את השימוש באתר עבור בעלי לקויות מגוונות ועבור אנשים הנעזרים בטכנולוגיה מסייעת לשימוש במחשב. 

באתר מוצב תפריט הנגשה. לחיצה על התפריט מאפשרת פתיחת כפתורי הנגשה. לאחר בחירת נושא בתפריט יש להמתין לטעינת הדף.

* שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע כהה

* שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע בהיר

* התאמת האתר לעיוורי צבעים

* שינוי הפונט לקריא יותר

* הדגשת קישורים באתר

* הדגשת כותרות באתר

הבהרה

חרף מאמצנו לאפשר גלישה באתר נגיש עבור כל דפי האתר, יתכן ויתגלו דפים באתר שטרם הונגשו, או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים.

אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר, ככל האפשר, וזאת מתוך אמונה ומחויבות מוסרית לאפשר שימוש באתר לכלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות.

הסדרי נגישות בסניפי עמר השקיה, גינון ותאורה

דרכי פניה לבקשות והצעות לשיפור בנושא נגישות

יש לציין כי אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר וסניפי החברה כחלק ממחויבותנו לאפשר לכלל האוכלוסייה כולל אנשים עם מוגבלויות לקבל את השרות הנגיש ביותר.

במידה ונתקלתם בבעיה או בתקלה כלשהי בנושא הנגישות, נשמח לקבל משוב בנושא במייל: dikla@elgo.co.il  או בטלפון: 04-9111442, ואנו נעשה כל מאמץ למצוא פתרון מתאים ולטפל בתקלה בהקדם ככל שניתן.