מרססי GLORIA להדברה ודישון, שטיפה ולחיטוי משטחים | עמר השקיה גינון ותאורה

מרססי GLORIA

המרססים הרב שימושיים של GLORIA

המרססים הרב שימושיים של GLORIA:

להדברה ודישון, השקיה, שטיפה וכמובן גם לחיטוי משטחים

המרססים הרב שימושיים של GLORIA

חברת GLORIA עוסקת בייצור כלי גינון איכותיים כבר יותר מ-70 שנה. החברה שהוקמה בגרמניה בשנת 1947, ידועה בעיקר בזכות המרססים האיכותיים שלה, המתאימים לשימוש בעלי מקצוע או פרטיים, בבית, בחצר, במפעל ועוד.

מאז שהוקמה, משקיעה החברה את מירב המאמצים והטכנולוגיות בפיתוח מרססים חדשניים המשלבים עuצמה ועמידות עם אחיזה נוחה וקלות שימוש. כתוצאה מכך, הפכו המרססים הצהובים של GLORIA לתו תקן של איכות, אמינות ומקצועיות.

בסניפי עמר השקיה, גינון ותאורה תוכלו למצוא היצע רחב ומגוון של מרססי GLORIA, ממרססי יד ועד מרססי לחץ בעלי מיכל פלסטיק קשיח, מרססי לחץ בעלי מיכל מתכת ומרססי גב.

מרססי GLORIA עמידים לסוגים שונים של חומרים ומתאימים ליישומים מגוונים, כגון: השקיה, דישון, הדברה ושטיפה. ניתן להשתמש במרססי GLORIA גם לחיטוי משטחים בבית או במשרד, רלוונטי בעיקר בימים אלה בהם אנו מתמודדים עם נגיף הקורונה.

מלבד מרססי GLORIA ניתן למצוא בסניפי עמר גם חלקי חילוף מתאימים ואביזרים נלווים ההופכים את העבודה עם מרססי GLORIA לקלה אף יותר.

 

אנשי המכירות של עמר ישמחו לסייע לכם בכל שאלה ולספק לכם ייעוץ אישי ומקצועי – לרשימת הסניפים לחצו כאן

למידע נוסף אודות מרססי GLORIA >>> לחצו כאן

עֹמר גינון, השקיה ותאורה מספקת פתרונות לכל תחומי הגינון ומייצגת את מיטב החברות בעולם בתחום ההשקיה, תאורת גן, בריכות נוי, דישון והדברה, כלי גינון ועוד. עֹמר משרתת את לקוחותיה בכל רחבי הארץ באמצעות 7 סניפים (חיפה, חדרה, בצרה, פתח תקווה, ירושלים, ראשון לציון ובאר שבע), מנהלי מכירות אזוריים ואנשי מקצוע מהשורה הראשונה, הערוכים לייעץ ולספק פתרונות מקצועיים כנדרש.

דילוג לתוכן